Vyhledávání

Kontakt

Jóga pro každého
U studánky seděla, o.s.
Divadelní 16
737 01 Č. Těšín

+420 777 873 416

ustudankysedela@email.cz

U studánky seděla, o.s.
 

 Občanské sdružení U studánky seděla, o.s. vzniklo z pocitu potřeby po pevnějším zakořenění základní morální hodnoty lidského bytí- úcty. Úcty k sobě samému, k přírodě, k tradicím, ke kulturním odkazům.
Je nelehké mít v úctě cosi, o čem mnoho nevíme. Členové sdružení U studánky seděla se prostřednictvím seminářů, workshopů a kurzů snaží o vzdělávání veřejnosti  v oblasti ochrany a péče o fyzické a psychické zdraví, v oblasti ochrany a péče o životní prostředí, v oblasti ochrany a péče o kulturní dědictví a tradiční umění.
Je jediný způsob, jak zachovávat kontinuitu odkazů historie, její filozofie, moudrosti a umění. Předávat své vědomosti, poznání a umění dál. Posílit zdravý život zdravého člověka ve zdravé společnosti. 

U studánky seděla, o.s.provádí kurzy jógy jako způsob ochrany a péče o zdraví, realizuje workshopy tradiční umělecké tvorby, vyvíjí dokumentační činnost, podporuje občanskou angažovanost a spolupracuje s organizacemi s podobnými cíly a zaměřením, zvláště s organizacemi neziskového sektoru. Aktivity a projekty U studánky seděla, o.s. jsou určeny široké veřejnosti, od dětí až po seniory.Jsme otevřeni spolupráci s jedinci, jež mají co nabídnout, nebo se chtějí o své umění, znalost, či zkušenosti z oblasti zdravého života, kultury a tradice podělit s veřejností.Vítáme spolupráci  se vzdělávacími organizacemi  a organizacemi zajišťující volnočasové aktivity  veřejnosti. Stejně tak jsme otevřeni spoluprácí s jinými organizacemi veřejného sektoru.

Pokud budete chtít podpořit naše projekty, můžete se na nich podílet. Ať už jako lektoři, nebo při samotné organizaci projektů sdružení U studánky seděla. Stačí nám dát o sobě a vašich návrzích vědět  na ustudankysedela@email.cz a také souhlasit  a respektovat  etický kodex sdružení U studánky seděla.

Projekty U studánky seděla, o.s. můžete však podpořit i finančně. Pro každou činnost jsou finance překážkou, která brání jejich úspěšné realizaci, proto si ceníme jakékoliv podpory.
Vybranou částku použijeme na nákup molitanových podložek a židlí ke cvičení jógy pro seniory. Pokud navíc využijete příležitost a vyzkoušíte si sami pohodlnost nezbytných cvičebních pomůcek v kterémkoliv z našich kurzů, bude nám velkou ctí.
Přispět můžete na bankovní účet občanského sdružení U studánky seděla, o.s.

Ceníme si vaší podpory

členové sdružení

 U studánky seděla, o.s.
Č.Ú. 1666355339/0800
IČO: 22686479 (ARES)